Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı  tespiti

Adana Su kaçağı tespiti için yapılan her türlü işlem belli bir sonucu getirmektedir. Ancak kimi zaman yapılan bazı işlemler büyük maddi zararlara neden olmaktadır. Bu işlemler de genellikle eski usul yöntemler ile çalışmakta olan ustaların yapmış oldukları işlerdendir. Çünkü eski usul yöntemler ile çalışmakta olan bu ustalar su kaçak tespitini yapmak için su kaçaklarına neden olan su tesisat borularına ulaşmayı tercih ederdi. Su tesisat boruları da çıplak gözle görülemediğinden tahmin üzerine duvarlar veya fayansları kırılır ve su tesisat borularının tamamına ulaşılırdı. Bu tahminler yüzünden bazen evler harap olmakta idi bazen de binanın tamamı zarar görmekte idi. Ayrıca bu işlemlerin yapılması hem zamansal açıdan, hem maddi açıdan hem de manevi açıdan büyük kayıpları beraberinde getirirdi. Bu yüzden su kaçağı tespiti için dalında uzman olan personellerden yardım almak gereklidir.

Dalında uzman olan Adana su tesisatçısı personeller su kaçaklarına neden olan su tesisat borularını tahminler üzerine değil teknolojik aletler kullanarak tespit eder. Bu teknolojik aletler kurumsal firmamıza ait olan elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazlarıdır. Bunun yanında uzman personellerimiz su kaçağı tespiti için de akustik ses dinleme ve elektromanyetik su kaçağı bulma robotlarını kullanır. Bu sayede hem su tesisat borularının geçiş noktaları hem de su tesisat borularının arızalanması yüzünden ortaya çıkmış olan su kaçaklarını tespit etme sorunsuz ve masrafsız bir hal almıştır.

Adana kurumsal firmamızın dalında uzman olan personelleri su kaçak tespitlerini yapmak için önce elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanır. Bu teknolojik cihazın başı bir yere bağlanır ve işleme başlanır. İşlem sırasında teknolojik cihaz su tesisat borularının geçiş noktalarını ve tam olarak nerede olduklarını belirler. Daha sonra akustik ses dinleme cihazı ile elektromanyetik su kaçağı bulma dedektörü kullanılarak su kaçaklarının ana kaynağı tespit edilir. Tespit işleminden sonra su kaçakları önlenir ve size sorun olan ve size sorun yaratan her türlü etken tamamı ile ortadan kaldırılır. Gelişen teknoloji ile artık su kaçağı tespiti yapmak çok kolay bir hal aldı.

Evinizde ve ya iş yerlerinizde temiz su tesisatınızda ve ya pis su gider hattınızda su kaçağı var sorunlar her an karşımıza çıkabilir. Eskiyen boru hatları su aşındırması ile kaçak gibi sorunlar oluştururken yanlış yapılan müdahaleler ile hasar gören su boruları sorunları daha da büyüterek işin içinden çıkamamanıza neden olur.

Bu durumlarda evinizde ve ya iş yerinizde su boruları patlayabilir mekânlarınız sular altında kalarak eşyalarınız kullanılmaz hale gelir.

Aslında başında önemsiz diye dikkat etmediğimiz bu sorunlar sizlerde büyük ekonomik sıkıntı yaşatır.

Bu nedenle sorunları ilk fark ettiğiniz an uzman kadrolar ile çalışan kurumsal firmalar ile iletişime geçmeniz sizler için oldukça yararlı olacaktır. Uzman kadrolar ile su kaçağı problemleri ortadan kaldıran firmalar gelişmiş teknolojik cihazları ile en üst düzey hizmet verir.

lektromanyetik akustik dinleme cihazları ve elektromanyetik su tesisat ve boru kaçakları bulma cihazları ile ses dalgalarını kullanarak sorunları noktasal olarak bulur AdanaSu kaçağı Bulma

Pis su gider hattınızda oluşan su kaçakları içinde kameralı robotlar kullanarak sorunlarınız hem dinleme hem görüntüleme seçenekleri ile sorunsuz bir şekilde tamamlanmış olur. Su kaçağı sorunlarına karşı yapılabilecek en doğru yöntemleri kullanan kurumsal firmalar sizleri büyük bir sıkıntıdan saatler içerisinde kurtarır.

Diğer yapılan işlemler ile kıyasladığımız zaman teknolojik cihazlar ile yapılan müdahale sizlere hem maddi anlamda hem de süre açısından kolaylık sağlayacaktır. Uzayıp süren ve oldukça fazla sizlere tadilat işlemleri çıkartan eski yöntemlerle yapılan çalışmalar sonucu farklı birçok daha sorunlar ile karşılaşıyordunuz.

Hem sinirleriniz geriliyor hem de maddi anlamda büyük zarara uğruyordunuz. Ama gelişmiş bir müdahale seçenekleri ile hizmet veren firmalarımız sayesinde bu tür sıkıntılı anlar yaşamazsınız. Özel elektro akustik cihazlarımız ses dalgalarını kontrol ederek çıkan farklı sesleri nerede olursa olsun fark ederek uzman kadrolarımızın kulaklıklarına iletir.

Daha sonra noktasal olarak su sızıntısı olan bölge tespit edilirken dikkatli bir şekilde o bölge açılarak onarım işlemleri başlatılır. Onarım çalışmalarını hızlı bir şekilde sonuçlandıran uzman firma çalışanlarımız sorunsuz bir şekilde işlemlerin bitmesine olanak sağlar.

7/24 ACİL SUCU
adana rent a car adana oto kiralama adana araç kiralama halı yıkama makinesi adana seo adana web tasarım adana rent a car adana oto kiralama