Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık  Açma

Pis Su Gideri Açma

Evlerimizde tesisat ikiye ayrılmaktadır biri ihtiyacımız olan temiz suyu borular aracılığıyla dağıtan temiz su hattı diğeri ise kullanılmış olan atık suyu evden uzaklaştıracak olan pis su gideri hattıdır. Pis su gideri hattı kullanım sırasında ki dikkatsizlikten dolayı zaman zaman tıkanabilmektedir.

Bu alanların tıkanması tesisat sorunlarına yol açabileceği gibi tadilatı da günlerce sürebilmektedir. Adana Pis Su Gider Açma Su giderlerinde meydana gelen tıkanıklık bu alanları kullanılmaz hale getireceği için tıkanıklık sorunu ortadan kalkana kadar günlük yaşamımız sekteye uğrayacak ve bu sorun birçok işimizi yapmamıza engel olacaktır. Özellikle mutfak giderleri yemek atıklarının boru içine kaçması ya da yağlanmadan dolayı en sık tıkanan yerlerdir. Gider hattı içine kaçan yağlı yemek atıkları bulunduğu yerde zamanla katılaşarak sertleşmekte ve bu atıklara yenisi eklenerek tıkanıklığın boyutu artmaktadır. Mutfak gibi gün içinde en sık kullandığımız bir alanda tıkanıklık meydana gelmesi en can sıkıcı durumlardan biridir. Özellikle bayanlar bu gibi tıkanıklıkları açmak için kendileri basit bir kaç yöntem uygularlar bu yöntemlerden biri de tıkanmış gider içine kaynar su dökmektir. Gider içine dökülen kaynar su yağlanmanın sebep olduğu tıkanmayı geçici olarak çözüme kavuştursa da sert bir cisim sebebiyle meydana gelen tıkanıklıklarda gidere dökülen kaynar su bir çözüm olmayacaktır. Bu gibi durumlarda yapılması gereken tesisat alanında uzman kurumsal bir firmadan destek almak olacaktır. Firmamız pis su gideri açma işlemini eski usul yöntemlerden çok uzak olarak son derece modern cihazlarla yapmaktadır.

Bu cihazlar sayesinde hiç bir kırma dökme işlemi yapılmadan pis su gideri açılmakta, hem zamandan hem de paranızdan tasarruf etme imkanı sizlere sunulmaktadır. Firmamız ekipleri pis su giderinin açmak için ilk olarak tıkanıklığın nerede olduğunun tam tespitini yaparak işe başlarlar. Bunun için kullanılan kameralı görüntüleme robot cihazı tıkalı gider içine gönderilerek sorunlu bölgenin görüntülenmesini sağlar böylece tıkanıklığın tam yerinin tespitini yapan ustalarımız çelik helezonlu tıkanıklık açma robot cihazını kullanarak tıkanıklık sorununu ortadan kaldırırlar. Bu cihaz tıkanıklığa sebep olan atık nesneleri parçalayarak logara gönderirken parçalayamadığı nesneleri ise tutarak dışarı çıkarır.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Bir çok evde en büyük problem olarak tuvalet gideri tıkanıklığıgörülmektedir.tuvaletlerde bulunan tıkanıklığa sebep olan bir çok durum vardır. Adana Gider Açma Tuvalet kağıtlarının veya kadın pedlerinin tuvaletlere atılması tuvalet tıkanıklığına sebep olan durumların en büyüğüdür.Kadın pedi içinde bulunan naylonsu yapıdan dolayı suda erime gerçekleştirmez bu yüzden en büyük tıkanıklığa da bu sebep olur.bunların dışında temizlik suları,saç telleri,kiriçli sular vs. gibi nedenlerden dolayı da tuvaletlerde tıkanmalar gerçekleşir.

Tuvalet giderlerinde oluşan tıkanmalar sonucunda tuvaletin giderinden geçemeyen atık su veya maddeler tuvalette taşmalara sebep olur.tuvalet giderlerinin tıkanmasından dolayı oluşan bu taşmalar ağır kokuya sebep olur.Bu gibi tıkanmalar sonucunda halk arasında uygulanan bazı klasik yöntemler vardır.en çok kullanılan yöntemler de tuvaletlerde bulunan pompalar veya uzun çubuklardır.kullanılan bu yöntemler tabiki kesin ve doğru çözümler değildir.

Tuvalet giderlerinde bulunan tıkanıklığı çözmek için artık klasik yöntemler yerine kurumsal firmaların bünyesinde çalışan profesyonel personellerle tuvalet giderlerinin tıkanıklığı daha doğru bir şekilde çözüme ulaştırılabilir.tuvalet giderlerindeki tıkanıklığı çözmek için tesisatçılar tarafından yapılan çözümlerde sorunun kaynağını görmek için tuvalet fayanslarını kırma işlemini gerçekleştirdiklerini görmekteyiz. Bu durum müşterilerin masraflarının daha fazla olmasına sebep olur. Ayrıca bu kırma dökme işlemi müşterilerimiz tarafından temizlik açısından da zor olduğu için daha az tercih edilmektedir.oysaki firmamızın bünyesinde bulunan uzman personeller sayesinde her hangi bir kırma dökme işi olmadığından firmamız tarafından kullanılan yöntemler müşterilerimiz için daha iyiolur.ayrıca fiyat olarak daha ucuza mal olduğu için de müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Ankara Tıkanıklık Açma

Firmamız personelleri kamera ile görüntü alma tekniğini kullanarak herhangi bir kırma dökme işlemi gerçekleştirmeden sorunun kaynağına inmektedirler.kamera ile görüntü alma tekniği ile tuvalet giderinde oluşan tabakalaşma tespit edildikten sonra çelik holezonlu robot kullanılarak bu tabakalar parçalara ayrılır.tuvalet giderinde oluşan tabakaların tamamen parçalanana kadar bu yöntem kullanılır.tuvalet giderinde bulunan bu parçalar daha sonra lağama ulaştırılır.tuvalet giderini açma işlemi bu şekilde firmamızın profesyonel personelleri tarafından gerçekleştirilir.firmamızın son teknoloji ürünleri ile yapılan tuvalet gideri açma işlemi böylelikle diğer klasik yöntemlere göre daha sağlıklı bir şekilde çözüme ulaştırılabilir.

tıkanan tuvalet nasıl açılır
tuvalet tıkanıklığı
tıkalı tuvalet nasıl açılır
tuvalet tıkanması nasıl açılır
tıkanmış tuvalet nasıl açılır
lavabodan gelen koku nasıl giderilir
klozet tıkanıklığı nasıl giderilir
tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır
klozet tıkanırsa nasıl açılır
tuvalet tıkanmasına ne yapılır
peteklerin havası nasıl alınır
tuvalet nasıl açılır
tıkalı tuvaleti ne açar
tıkanan tuvaleti açmak
Kanalizasyon Açma ve Temizliği

Adana Kanalizasyon temizliği kulağa hoş gelmeyen bir cümle gibi gelebilir ama bu işlem yapılmadığı takdirde kulağa hoş gelmeyen şeyleri gözlerimizle görür burnumuzla solur hale geliriz. Kanalizasyonlar belirli nedenlerden dolayı tıkanır. Bunların başında fabrikalardan evlerden ya da işyerlerinden gelen pisliklerden kaynaklı tıkanmalardır. Bu tıkanıklığı fark etmek oldukça basittir. Kanalizasyonlarda sıkıntı olduğu zaman logar kapaklarından pis suyun dışarıya geldiği görülür ve bu pis toprakla temas ettiğinde pis koku hemen etrafa yayılır. Kanalizasyon temizliği bu yüzden oldukça önemlidir. Sorun ortaya çıkmadan soruna müdahale etmek gerekir.

Adana Kanalizasyon Açma Bu yüzden kanalizasyon borularının pis suyu dışarı vermeden belli aralıklarla gözlemlenmesi gerekmektedir. Bu işin insan gücüyle yapılmasının imkânı yoktur. Eğer bu işlem insan gücü ve gerekli teçhizat olmadan yapılırsa sorunun uzun vadeye yayılacağı ve istenmeyen görüntülerin ortaya çıkacağı net bir şekilde ortadadır. Bunca bekleme ve zahmete katlandıktan sonra da kesin verim ve sonuç alınacağı da garanti değildir maalesef. Alanında hep öncü olan ve rakiplerine dahi yol gösteren kurumsal ve kolektif firmamız bu iş içinde yine en iyi ve en doğru kişi ve teçhizat ile sorunu çözmede başrol oynamaktadır. Eğer bizimle çalışmak nezaketini gösterirseniz sizlere diğer işletmelerden olan farkımızı net şekilde gösteririz. Kanalizasyon temizliği için özel olarak üretilmiş sorun giderici son teknoloji, su altında en pis ortamda bile görüntü kaydı yapabilen kameramız ile öncelikle sorunun nerelerde ve ne durumda olduğunu tespit ediyoruz. Bu görüntüleri elde ederken dikkat edin hiç bilek gücü ya da herhangi bir zahmet ya da başkalarını rahatsız edici bir şey yok.

Elde edilen görüntüleri taşınabilir bilgisayarımıza aktarıyoruz. Kanalizasyon temizliği aşamasında elde edilen bu görüntüleri bu iş için özel olarak eğitim almış tecrübeli ve kalifiye ekiplerimizin eline veriyoruz. Gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra sorunun olduğu bölgeye bu işler için ithal olarak getirttiğimiz kanalizasyon temizleyici robotlar ile yüksek basınçlı su uyguluyoruz ve tıkanıklığı gideriyoruz. Kurumsal firmamız her yaptığımız işler gibi bu işler içinde size garanti vermektedir. Sorumluluktan kaçmıyor ve devamlı sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz

7/24 ACİL SUCU
adana rent a car adana oto kiralama adana araç kiralama halı yıkama makinesi adana seo adana web tasarım adana rent a car adana oto kiralama